Další brigáda - NOVÉ KOTCE
O víkendu proběhla další větší brigáda - stavba NOVÝCH KOTCŮ. Je to trochu časově náročnější, než jsme si mysleli, ale to nevadí - i tak se nám to už pěkně rýsuje. Všem zúčastněným děkujeme.

O víkendu proběhla další větší brigáda - stavba NOVÝCH KOTCŮ. Je to trochu časově náročnější, než jsme si mysleli, ale to nevadí - i tak se nám to už pěkně rýsuje. Všem zúčastněným děkujeme.


Tak starý kontejner - byť dobře sloužil opravdu mnoho a mnoho let (téměř od založení našeho cvičáku) - už vzal za své a vystřídal ho NOVÝ!
Všem, co se jakkoli podíleli na čemkoli ohledně odstranění starého a instalace nového kontejneru, patří velký dík - byli jste všichni SUPER - a že vás bylo!

Od neděle 10.5.2026 cvičíme od 8:30 hodin.
Dnes proběhla na cvičáku PRVNÍ VELKÁ brigáda a zlikvidovala se celá stará bouda a udělaly betonové patky na novou. A i když byl "svátek práce", tak účast brigádníků byla hojná - 18 členů (na fotce již dva chybí) - SUPER. Kdo jste nemohli dnes přijít, nezoufejte, nic se neděje, brzo bude vyhlášena další velká brigáda. Všem děkujeme za spolupráci, bylo to super, krásně to ocejpalo.

V neděli 5.4.2026 jsou u nás na cvičáku ZKOUŠKY a klasický cvičák se tak RUŠÍ. Přijít podívat se může každý, ale bez pejska nebo aby nerušil. Další neděli už bude cvičák zase klasicky.
Dnes se náš klub zapojil do brigády "ukliďme Česko" a uklidil všechny cesty vedoucí k našemu cvičáku - jak směrem na Rajhrad tak směrem na Popovice. Díky za hojnou účast - 25 členů.

Tuto neděli - 22.3.2026 vyhlašujeme brigádu. Sraz na cvičáku v 8:30 hodin. Budou se uklízet cesty a okolí od cvičáku na Rajhrad a Popovice. Po brigádě klasické cvičení.
V sobotu 7.3.2026 mnoho našich členů a spřízněných členů závodilo v KK Rybníček. Akce to byla více než skvělá, atmosféra nádherná a výsledky famózní.
- v kategorii ZZO - Trixa 2. místo, Mexx 5. místo
- v kategorii ZZO1 - Daisy2 1. místo, Megan 2. místo, Black 4. místo, Airo 6. místo
- v kategorii Veterán 8+ - Niick 2. místo, Yorick 3. místo
- v kategorii SPr1 - Filli 2. místo
Více se dozvíte v záložce "členové - úspěchy"

zleva: Kristy - Black - Mirek, Mexx - Kristy - Daisy2, Jitka - Filli, Martina, Zdeněk - Yorick, Peťa, Zdenda - Niick, Marcela, Petr - Airo, Jakub - Megan, Lenka - Trixa
Všem závodníkům moc gratulujeme a podpůrnému týmu děkujeme za podporu - VŠICHNI JSTE BYLI SKVĚLÍ!!
V sobotu 7.3.2026 se v KK Brno-Rybníček (v Komárově) konají závody v několika kategoriích. S velkou radostí dáváme na vědomí, že několik našich členů se těchto závodů zúčastní:
v kategorii ZZO
Kristy s Mexx a Lenka s Trixou
v kategorii ZZO1
Kristy s Daisy2, Petr s Airem a Jakub s Megan
v kategorii Veterán 8+
Zdeněk s Yorickem
v kategorii SPr1
Jitka s Fillim
A naše spřízněné duše:
Kristy s Blackem a paní Hažmuková s Darem - v kategorii ZZO1
Přijďte se podívat a podpořit naše členy a držte jim pěsti.
Na dnešním cvičáku nás bylo opravdu hodně - a bylo to SUPER !
Zleva: Emilio a Sally, Alena a Chico, Eva a Tarin, Dan s paní a Nico, Jarda a Mexx, Standa a Elsa, Míša a Akseli, Lucka a Tessi, Michal a Aura, Vendík a Ella, Vašek a Nero, Dáša a Molly, Bedřich a Cid, Petr a Airo, Pavel a Perry, Lenka a Daisy a Trixa, Hana a Airy, Zdeněk a asi Yorick.
Era, Filli a Leo jsou v kotcích.