Sample banner

Ladislav Kojnok

členem od 1986   čestný člen, jeden ze zakladatelů klubu

Jaroslav Sedláček

členem od 1989   aktivní člen
RON Ozzi Moravia Kar-mi
Plemeno: německý ovčák
Narozen: 7.12.2008
Pohlaví: pes
Zkoušky: ZM, ZVV1, ZVV2  
Závody: 16.10.10 ZM (bez obran) Tišnov 77b 3.místo
  30.10.10 ZVV1 Hustopeče 111b 7.místo
  16.04.11 ZVV1 Únanov 153b 9.místo
  16.10.11 ZVV1 (bez obran) Tišnov 162b 4.místo
  14.04.12 ZVV1 Únanov 225b 5.místo
  28.09.12 ZVV1 Křenovice 230b 1.místo, nejlepší stopa
  20.10.12 ZVV1 (bez obran) Tišnov 186b 1.místo
  03.11.12 ZVV1 Kuřim D diskvalifikace
  13.04.13 ZVV2 Únanov 165b 3.místo
  25.05.13 ZVV1 (beze stop) Oslavany 166b 2.místo
  21.09.13 ZVV1 (poslušnost) Rajhrad 92b 3.místo  
  28.09.13 ZVV1 (kombinační) Křenovice 165b 6.místo  
  10.místo v celkovém pořadí Jihomoravské ligy 2012-2013 v kategorii ZVV1.       
  19.04.14 ZVV2 Únanov D diskvalifikace  
  27.09.14 ZVV1+2 (poslušnost) Rajhrad 93b 1.místo  
  12.09.15 ZVV1+2 (poslušnost) Rajhrad 89b 3.místo  
  27.09.15 Sranda závod Rajhrad 85b 22.místo  
  15.10.16 ZVV1+2 (poslušnost) Rajhrad 85b 3.místo  

Jitka Kočí

členem od 2004   aktivní člen
NAVARR (bez PP)
Plemeno: německý ovčák
Narozen: 24.2.2004
Pohlaví: pes
Zkoušky: ZVV1, ZVV2
Závody: 14.11.04 ZVV1+2 (poslušnost) Tišnov 64b 18.místo
  20.02.05 ZVV1+2 (poslušnost) Tišnov 49b (bude doplněno)
  23.04.05 ZVV1 Únanov 157b 3.místo
  22.05.05 ZVV1+2 (poslušnost) Tišnov 83b 7.místo
  18.09.05 ZVV1+2 (poslušnost)
Tišnov 86b 2.místo
  13.11.05 ZVV1+2 (poslušnost)
Tišnov 79b 10.místo
  3.místo v celkovém pořadí na závodech v Tišnově za rok 2005
  26.02.06 ZVV1+2 (poslušnost)
Tišnov 88b 9.místo
  22.04.06 ZVV1
Únanov 210b 1.místo
  28.05.06 ZVV1+2 (poslušnost)
Tišnov 70b 9.místo
  17.09.06 ZVV1+2 (poslušnost)
Tišnov 95b 3.místo
  21.10.06 ZVV1 Hustopeče 235b 6.místo
  05.11.06 ZVV1+2 (poslušnost)
Tišnov 82b 5.místo
  5.místo v celkovém pořadí na závodech v Tišnově za rok 2006
  18.02.07 ZVV1+2 (poslušnost)
Tišnov 87b 8.místo
  14.04.07 ZVV2 (beze stop)
Boskovice 157b 2.místo
  21.04.07 ZVV2 Únanov 209b 1.místo
  17.04.10 ZVV2 Únanov 244b 1.místo, nejlepší stopa

Martina Kolová

členem od 1991   aktivní člen
ERA Era ze Stříbrného lesa
Plemeno: německý ovčák
Narozen: 8.9.2014
Zkoušky: ZM, ZVV1, ZVV2, ZPS1, BH, IPO1, IPO2
Závody: 12.09.15 ZZO Rajhrad 55b 2.místo
  27.09.15 Sranda závody Rajhrad 160b 1.místo
  16.04.16 ZVV1 Únanov 271b 1.místo
  01.10.16 Sranda závody  Rajhrad  170b  1.místo 
  15.10.16 Poslušnost, kombinace ZVV1+2 Rajhrad  97b  1.místo 
  16.09.17 Poslušnost, kombinace ZZO1+2 Rajhrad 92b 2.místo 
           
           
           
           
           
           
           
           

Marek Hofner

členem od 2011   aktivní člen
MARWIN (bez PP)      
Plemeno: pitbulteriér      
Narozen: 15.3.2014      
Pohlaví: pes      
Zkoušky: BH      
Závody: 29.11.14 Štěňata do 12 měsíců Oslavany 48b  4.místo
  12.09.15 ZZO Rajhrad 52b 4.místo
  27.09.15  Sranda závody  Rajhrad  130b  9.místo 
  16.04.16 Bull poslušňák  Ostrava Stará Bělá  68b 1.místo 
  05.06.16 ZM (beze stop) Tišnov 91b 1.místo
  01.10.16 Sranda závody Rajhrad 110b 18.místo 
  15.10.16 ZVV1 (poslušnost)  Rajhrad   diskvalifikace 
  16.10.16 ZM (bez obran)  Tišnov 76b  3.místo 
    ZM (beze stop) Tišnov    
    ZM (beze stop) Morkovice 76b 5.místo
  16.09.17 ZZO1 Rajhrad   diskvalifikace 
           
           
           
           

Renata Kučerová

členem od 2012   aktivní člen
BADY (bez PP)      
Plemeno: labrador      
Narozen: 5.12.2010      
Pohlaví: pes      
Zkoušky: BH, ZOP, ZPU-1, ZZO, ZZO1, StPr1
Závody: 23.09.13 ZVV1 (poslušnost) Rajhrad 73b 16.místo
  01.11.14 ZZO Kuřim 53b 6.místo
  29.11.14 ZM (beze stop) Oslavany 68b 6.místo, nejlepší poslušnost
  06.06.15 Branný závod, ženy nad 40 Zlín - Mladcová 286b 2.místo
  12.09.15 ZZO Rajhrad 56b 1.místo
  27.09.15 Sranda závod  Rajhrad  115b 13.místo 
  13-14.místo v celkovém pořadí Jihomoravské ligy 2014-2015 v kategorii ZZO.     
  21.05.16 Branný závod, ženy nad 40 Zlín - Mladcová 276b 4.místo
  01.10.16 Sranda závody Rajhrad  120b 14.místo 
  16.09.17 ZZO Rajhrad 54b 3.místo
           
           

Leoš Janíček

členem od 2010   aktivní člen
MARLEY (bez PP)      
Plemeno: labrador      
Narozen: 19.6.2009      
Pohlaví: fena      
Zkoušky: ZZO      
Závody: 23.09.13 ZVV1 (poslušnost) Rajhrad 80b 14.místo
  08.12.13 ZZO Oslavany 48b 6.místo
  27.09.14 ZZO Rajhrad 55b 1.místo
  29.11.14 ZM (beze stop) Oslavany 69b 5.místo
  06.06.15 Branný závod, muži nad 40 Zlín - Mladcová 344b 1.místo
  27.09.15  Sranda závod  Rajhrad  145b  6.místo 
  21.05.16 Branný závod, muži nad 40 Zlín - Mladcová 280b 2.místo
  01.10.16 Sranda závody  Rajhrad  140b  8.místo 
           
           
           
           
           
           
           

Jindřich Kolčava

členem od 2011   aktivní člen
HARYK (bez PP)    
Plemeno: německý ovčák
Narozen: 18.2.2011    
Pohlaví: pes    
Zkoušky: BH, ZZO, ZZO1, SPr1, SPr2
Závody: 28.09.12 ZZO Křenovice D diskvalifikace
  03.11.12 ZZO Kuřim 33b 14.místo
  25.05.13 ZVV1 (beze stop) Oslavany 151b 4.místo
  23.09.13 ZVV1 (poslušnost) Rajhrad 66b 19.místo
  08.12.13 ZM (beze stop) Oslavany (bude doplněno) 3.místo
  28.místo v celkovém pořadí Jihomoravské ligy 2012-2013 v kategorii ZZO.     
  27.09.14 ZVV1 (poslušnost) Rajhrad 56b 9.místo
  29.11.14 ZM (beze stop) Oslavany 75b 4.místo
  24.05.15 ZM (beze stop) Tišnov 68b 4.místo
  12.09.15 ZVV1 (poslušnost) Rajhrad 65b 6.místo
  27.09.15 Sranda závody Rajhrad 95b 20.místo
  16.04.16 ZVV1  Únanov  171b  6.místo
  21.05.16 Branný závod, muži nad 40 Zlín - Mladcová 279b 3.místo
  05.06.16 ZM (beze stop) Tišnov 71b 5.místo
  01.10.16 Sranda závody Rajhrad 95b 21.místo
  15.10.16 ZVV1 (poslušnost) Rajhrad 73b 5.místo
  16.10.16 ZM (bez obran) Tišnov 54b 6.místo
  16.09.17 ZZO1 Rajhrad 71b 5.místo

Marie Kavalcová

členem od 2016   aktivní člen
Ami Amundsen ze Srbovky    
Plemeno: border colie    
Narozen: 14.10.2010    
Pohlaví: pes    
Zkoušky: ZZO, BH, ZOP, ZVV1, ZPU-1, UPr1, IPO1, ZPS1, FPr1, ZZO2
Závody: 06.10.12 ZZO Bzenec 51b 1.místo
  03.11.12 ZZO Kuřim 54b 2.místo
  02.03.13  ZZO  Zbraslav  51b 4.místo 
  08.05.13  ZVV1 poslušnost  Zetor Brno  85b  5.místo 
  14.09.13  ZZO  Bzenec  56b  2.místo 
  21.09.13  ZVV1 poslušnost Rajhrad  86b  2.místo 
  28.09.13  ZZO  Křenovice  48b  4.místo 
  27.10.13  ZZO  Kuřim  56,5b  4.místo 
  2.místo v celkovém pořadí Jihomoravské ligy 2012-2013 v kategorii ZZO.     
  15.03.14 ZZO  Miroslav  52b  3.místo 
  12.04.14  ZZO  Zbraslav  58b 1.místo 
  2.místo v celkovém pořadí Jihomoravské ligy 2013-2014 v kategorii ZZO.          
  03.05.14  ZOP  Tišnov  97b  2.místo 
  27.09.14  ZVV1 poslušnost  Rajhrad  89b  2.místo 
  18.10.14 ZM stopa + poslušnost Tišnov 86b 2.místo
  01.11.14 ZZO Kuřim 58b 1.místo
  29.11.14 ZVV1 (beze stop) Oslavany 136b 5.místo
  28.02.15 ZZO Rybníček 54b 4.místo
  14.03.15 ZZO Miroslav 53b 4.místo
  1.místo v celkovém pořadí Jihomoravské ligy 2014-2015 v kategorii ZZO. 
  11.04.15 ZVV1 Únanov 247b 4.místo
  03.05.15 ZPU-1 Tišnov 138b 2.místo
  24.05.15 ZVV1 (beze stop) Tišnov 137b 2.místo
  12.09.15 ZVV1+2 poslušnost Rajhrad 91b 1.místo
  26.09.15 ZVV1 Bzenec 155b 5.místo
  27.09.15 Sranda závod Rajhrad 150b 4.místo
  31.10.15 ZVV1 Kuřim 176b 4.místo
  16.04.16 ZVV1 Únanov 258b 2.místo
  17.04.16 ZZO1 Hustopeče 93b 2.místo
  21.05.16 Branný závod, ženy nad 40 Zlín Mladcová 306b 2.místo
  05.06.16 ZVV1 (beze stop) Tišnov 180b 1.místo
  25.06.16 ZM (beze stop) Morkovice 83b 3.místo
  01.10.16 Sranda závod Rajhrad 165b 2.místo
  08.10.16 ZVV1 (beze stop) Kuřim   disk.
  15.10.16 Poslušnost, kombinace ZVV1+2 Rajhrad 74b 4.místo
  16.10.16 ZVV1 (bez obran) Tišnov 189b 1.místo
  3.místo v celkovém pořadí Jihomoravské ligy 2015-2016 v kategorii ZVV1. 
  22.10.16 ZZO1 Brno Rybníček 96b 2.místo
  05.11.16 ZVV1 (beze stop) Zbraslav   disk.
  26.11.16 ZZO1 Brno Zetor 95b 3.místo
  04.12.16 ZZO1 Královo Pole 97,5b 1.místo

Lenka Straková

členem od 2015 aktivní člen
CHUCKY Chaira z Lomnického údolí
Plemeno: německý ovčák
Narozen: 19.11.2014
Pohlaví: fena
Zkoušky: ZZO, ZZO1, ZM, ZVV1, BH
Závody: 01.10.16 Sranda závody Rajhrad 165b 3.místo
  15.10.16 ZZO Rajhrad 55b 3.místo
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

Ladislav Moravec

členem od 2015 aktivní člen
KIRA bez PP   
Plemeno: německý ovčák   
Narozen: 8.7.2015   
Pohlaví:

fena 

Zkoušky ZZO

Závody:

01.10.16 Sranda závody Rajhrad 100b 20.místo
  15.10.16 ZZO Rajhrad 50b 5.místo
  16.09.17 ZZO1 Rajhrad 81b 4.místo 
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

Jana Brzobohatá

členem od 2015 aktivní člen
SHERRY bez PP  
Plemeno: labrador
Narozen: 18.5.2009
Pohlaví: fena
Zkoušky: ZZO   
Závody: 01.10.16 Sranda závod Rajhrad 125b 13.místo
  15.10.16 ZZO Rajhrad 52b 4.místo
  25.02.17 ZZO Brno Rybníček 53b 9.místo
  18.03.17 ZZO Kralice nad Oslavou 51b 6.místo
  04.06.17 ZZO Morkovice 44b 5.místo
  14.10.17 ZZO Křepice 57b 2.místo
  16.09.17 ZZO Rajhrad 55b 2.místo
           
           
           
           
           
           
           
           
             
BAD bez PP      
Plemeno: kříženec       
Narozen: 12.11.2014     
Pohlaví: pes       
Zkoušky: ZZO, BH, FPr1, StPr1       
Závody: 27.09.15 Sranda závod Rajhrad 110b 16.místo  
  21.05.16  Branný víceboj, ženy 19-40  Zlín Mladcová 250b 6.místo  
  01.10.16 Sranda závod Rajhrad 135b 10.místo  
  15.10.16 ZZO Rajhrad 47b 7.místo  
  04.06.17 ZZO Morkovice   diskvalifikace  
  16.09.17 ZZO1 Rajhrad 86b 2.místo  

Jiří Cöger

členem od 2017 člen
XANTO Xanto Jihland   
Plemeno: německý ovčák  
Narozen: 7.7.2016  
Pohlaví: pes  
Zkoušky: ZZO  
Závody: 16.09.2017 ZZO Rajhrad 47b 4.místo  

Kateřina Kopečková

členem od 2004   člen
RUSTY (bez PP)        
Plemeno: kříženec        
Narozen: 2010        
Pohlaví: pes        
Závody: 12.09.15 ZVV1 (poslušnost) Rajhrad 47b 7.místo
  27.09.15 Sranda závod Rajhrad 75b 24.místo
  01.10.16 Sranda závod Rajhrad 130b 12.místo
  15.10.16 ZZO Rajhrad 34b 9.místo 
           
           
           
           
           
           
           
           
           
             
VENDY (bez PP)        
Plemeno: kříženec         
Narozen: 2012        
Pohlaví: fena        
Závody: 27.09.15 Sranda závod Rajhrad 90b 21.místo
  01.10.16 Sranda závod Rajhrad 130b 11.místo 
  15.10.16 ZZO Rajhrad 24b 10.místo
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

Šmarda Zdeněk

členem od 2016 člen
RITA bez PP  
Plemeno: německý ovčák
Narozen: 22.2.2016
Pohlaví: fena
Závody: 01.10.16 Sranda závod Rajhrad 120b 16.místo
  16.09.17 ZZO Rajhrad 39b 6.místo

František Bedřich

členem od 2015 člen
GIRA bez PP
Plemeno: německý ovčák
Narozen: 4.10.2014
Pohlaví: fena
Závody: 01.10.16 Sranda závody Rajhrad 115b 17.místo